Sizi Arayacağız
İsim Soyisim
Telefon Numaranız
E-Mail
Ne Zaman Arayalım ?
,
Kullanım Sözleşmesi
 

Kullanım Koşulları

Bu site, internet kullanıcısının aşağıdaki koşulları kabul etmesi halinde kullanımına sunulmuştur. www.gezipedya.com web sitesini kullanan her kullanıcı bu koşulları kabul etmiş sayılır.İçerik

www.gezipedya.com sitesinin içeriğinde bulunan tüm yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman ,  link  verilmek suretiyle adı geçen tur ve seyahat sayfalarından toplanan verilerden oluşmaktadır.
Sitede bulunan seyahat, gezi, tur resimleri göze hitap eden,  görsel kalitesi yüksek fotoğraflardan seçilmiştir ve tamamen temsilidir.

 

Kullanıcı Yükümlülükleri

www.gezipedya.com her an güncellenen bir site olmasına karşın, site üzerindeki tesis/tur bilgileri, fiyatlar, ödeme koşulları ve kampanyalar temsilidir.
Sistemsel ya da geç güncellemelerden kaynaklanan eksik ya da hatalardan www.gezipedya.com sorumlu tutulamaz.
gezipedya.com üzerinden arama yapılmak suretiyle tıklanan tur programları, tur sahibi yetkili acentaların internet sayfalarına yönlendirmek suretiyle kullanıcıların yapmış olduğu rezervasyonlarda veya satın almalarda her ürün ve ürün sağlayıcının kendi koşulları geçerlidir. Kullanıcı, bu ürünlerden herhangi birini satın almak veya rezervasyon yaptırmak isterse, rezervasyon yaptırdığı veya satın aldığı ürünün ait olduğu ürün sağlayıcının rezervasyon anındaki koşullarını kabul etmiş sayılır.
Gezipedya.com internet sitesi yalnızca arama motoru ve veri toplama hizmeti vermekte olup, herhangi bir satış, rezervasyon, komisyon adı altında hiç bir ücret talep etmemekte, kullanıcıları hizmet sağlayıcılarının sayfasına yönlendirmektedir.

 

Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair :

www.gezipedya.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir.
Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. www.gezipedya.com sitesi üzerinden bağlanılan diğer sitelerin içerikleri, bağlanılan sitelerin sorumluluğu altındadır.
Bu sitelerin içeriklerinden, bu sitelerle ilgili doğabilecek hiçbir sorundan gezipedya.com sorumlu tutulamaz.

 

Hak ve Sorumluluklara Dair :

www.gezipedya.com sitede bulunan tüm içeriğin doğruluğunu kontrol etmek için elinden gelen çabayı sarf etmektedir.
Fakat www.gezipedya.com ve sahibi site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.
www.gezipedya.com sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir.
Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.gezipedya.com sitesi ve sahibi sorumluluk yüklenemez.
www.gezipedya.com ve sahibi sitenin kullanımından doğabilecek direkt veya dolaylı hiçbir maddi-manevi zarardan sorumlu tutulamaz.

 
Kullanıcı www.gezipedya.com sitesini kullanmaya başladığı andan itibaren bu koşullar yürürlüğe girer.
E-posta başlığı

E-posta içeriği

İsim
Soyisim
Mail
Ok

Mail Başarıyla Gönderildi

Uyarı

Mail Gönderilirken Bir Hata oluştu