Sizi Arayacağız
İsim Soyisim
Telefon Numaranız
E-Mail
Ne Zaman Arayalım ?
,


Türkiye'nin ‘Tur Arama Motoru’ ve Seyahat Rehberi Gezipedya'  

Bütçenize veya Seyahat Kriterlerinize Uygun Turları Listeleyin 

Türkiye'nin ilk ve tek en kapsamlı tur arama motoru olma misyonuyla yola çıkan Gezipedya, siz gezgin dostlarımızın binlerce tur çeşidi arasından onlarca internet sayfasında vakit harcamadan, tek tıklama ile bütçenize en uygun tur, tatil ve seyahat programlarını listeleyecek kullanıcı dostu bir platformdur.

İnternet sitesi üzerinden sağlanan tur arama motoru hizmetiyle, tur şirketlerinin  listelenen  çeşitli tur programları ve destinasyonları arasından, kullanıcının bütçesine ve seyahat kriterlerine en uygun turu kolaylıkla bulur.Tatil planlarınızda zamandan tasarruf ettirir.Yüzlerce İnternet Sitesinde Tur Arayarak Kaybolmayın

Gezipedya şu anda sadece arama motoru hizmeti vermektedir. Listelediğiniz turları satın almak için ‘Tur detaylarını gör’ butonuna tıkladığınızda ilgili tur hizmetini sağlayan acenta sayfasına yönlendirileceksiniz.Bu aşamadan sonra turla ilgili bütün işlemleri ilgili acenta sayfasından devam ettirebilirsiniz.

 


Seyahat Rehberi İle Dünya'yı ve Türkiye'yi Farklı Güzellikleri ile Keşfedin

Dünyanın ve Türkiyenin en gözde gezi noktalarını ve keşfedilmemiş destinasyonlarını seyahat rehberi ile hizmetinize sunar.

 Gezipedya olarak siz gezgin dostlarımıza seyahat rehberi'  ile en güzel gezi noktalarını tanıtır.

E-posta başlığı

E-posta içeriği

İsim
Soyisim
Mail
Ok

Mail Başarıyla Gönderildi

Uyarı

Mail Gönderilirken Bir Hata oluştu